forbarnmotcancer

Direktlänk till inlägg 2 september 2014

TACK ALLA UNDERBARA SPONSORER !!!

Av forbarnmotcancer - 2 september 2014 16:00


Diamant sponsorer

Arenan Halmstad www.halmstadarena.se

 

CitySpa Face & Body Halmstad www.spahalmstad.se

 

Freddie's Sportsbar http://freddiessportsbar.se/

 

HK Drott Halmstad http://www.hkdrott.se/

 

KENNETS BILBÄRGNING AB 035-125000

 

Krönleins Bryggeri AB http://www.kronleins.se/

 

Laserdome Arosfortet Halmstad http://laserdome-arosfortet.se

 

Lokaltidningen Halmstad halmstad.lokaltidningen.se

 

Lustgården Halmstad www.lustgardenhalmstad.se

 

OFFSETONLINE www.offsetonline.se

 

Procurator Halmstad http://www.procurator.net

 

Sign Solutions www.signsolutions.se

 

Åsa Nilsson asa@smilasthlm.se

 
Guld sponsorer

Absortech International AB http://www.absortech.com/

 
 

Anna-Kattis Delikatesser & Catering http://www.norre-catering.se/

 

Audio & Lights Group http://www.audiolights.se/

 

Buttericks Halmstad http://www.buttericks.se/

 

Fartvinden Trafikskola http://www.fartvinden.se/

 

Flyttningsbyrån Halmstad http://www.flyttningsbyran.com/

 

Frösunda Omsorg AB Halmstad http://www.frosunda.se/Halmstad

 
 

Grand Hotel Halmstad http://www.grandhotel.nu/

 

Halmstad City www.halmstadscity.se

 
 

Halmstad Fastighets AB https://www.hfab.se/

 

Hairta's Frisörer http://www.hairtas.se/

 

Haven by Nordic Safari http://www.havenbynordicsafari.se/

 

Hårbyrån Halmstad http://www.harbyran.se/

 

Hår & Sånt www.har-sant.se

 

Karamellkungen www.karamellkungen.se

 

K-rauta Halmstad https://www.k-rauta.se

 
 
 

Luthins Event www.bubbleball.se

 
 
 

Popitbolaget www.popitbolaget.se

 
Salong Kungakronan www.salongkungakronan.com
 

Scandic Hallandia http://www.scandichotels.se

 

Scorett och Håkansson Halmstad www.scorett.se

 

Simsalabim Foto www.simsalabim.nu

 
 

Ulven Schlyter Casadeperro@live.se

 

Västergök & Östergök http://www.vastergok.se/

 
Bas sponsorER
 

Ahlbäcks Trafikskola www.ahlbackstrafikskola.se

 

Annette & Maries Hudvård http://www.anetteochmarieshudvard.se/

 

Barnloppis i Halmstad med Omnejd  https://www.facebook.com/groups/barnloppishalmstad/

 

Bennets & SyLiten www.syliten.se

 

Blomdahl Medical http://www.blomdahl.se/

 

Boomerang Halmstad http://www.boomerangstore.com/

 

Bror Hjärta Syster  www.brorhjartasyster.se

 

Busfabriken Halmstad http://www.busfabriken.se/

 

Butik Paletti www.butikpaletti.se

 

Christof Jeppsson  http://youtu.be/vt-OPyhx5Zw

 

City Salongen Halmstad http://www.citysalongenhalmstad.se/

 

Clarion Collection Hotel Norre Park, Halmstad  www.norrepark.se

 

Clas Ohlson Halmstad http://www.clasohlson.com/se/

 

Delicato Bakverk AB http://www.delicato.se/

 

Engdahl & Co Surdegsbageriet www.engdahlco.se

 

Filippia Strandberg kreativatavlan@hotmail.com

 
 

GB Glace www.gb.se

 
 
 

Halmstads Kvartersteater http://www.kvartersteatern.se/

 

Hagbards By www.hagbardsby.se

 

Hemsida24 www.hemsida24.se

 

Hotell Trasten Tylösand www.hotelltrasten.se

 

Hotell Tylösand http://www.tylosand.se/

 

House of Belle http://houseofbelle.se/

 

Kroppshälsan Halmstad http://www.kroppshalsan.com/

 
 

Köpmansgården Halmstad http://kopmansgarden.com/

 

Lidl Halmstad www.lidl.se

 

Lilla Torgs Blommor http://lillatorgsblommor.se/

 
 

Magasinet på Slottsmöllan http://www.slottsmollansmagasin.se/

 

Malin Grahn MG ART, Telefonnummer 0763190532 malin_grahn@hotmail.com

 

Marias Foto www.mariasfoto.se

 

Meekatt Media & Event http://www.meekatt.com/

 

Nicco Halmstad http://www.nicco.se/

 

Onsjö Idrottsförening Bamsegympa www.onsjöif.se

 
 

Pause Hair & Style

 
 
 

Rieker Halmstad

 

Rosencranz Halmstad http://www.rosencranz.se/

 
 

She Halmstad

 

Sockerdrömmen http://sockerdrommen.se/

 

Svan of Sweden http://www.svanshop.se/

 

Symaskincentralen Halmstad 035-121144

 

Thomas Brands & Tailormade http://www.thomasroth.se/

 
 

Tinzimara Halmstad www.tinzimara.se

 

Träningskompaniet Halmstad http://www.traningskompaniet.com/

 

Ur & Penn Halmstad http://www.uropenn.se/

 

World of Riccardo http://www.riccardo.se/

 
ANNONS

Från
    Kom ihåg mig
URL

Säkerhetskod
   Spamskydd  

Kommentar

Av forbarnmotcancer - 7 mars 2015 14:42

               

Av forbarnmotcancer - 1 december 2014 15:45


      Ett armband passar ju alla Kostar 100kr Alla pengar går till barncancerfonden   Så varför inte ge bort något fint och skänka till välgörenhet samtidigt ?? För att köpa gå in på www.forbarnmotcancer.se Där står både de butiker...

Av forbarnmotcancer - 25 november 2014 15:41

  Helt fantastiskt .... Det ser ut som om vi efter Wapnös julmarknad kommer ha fått in över en halv miljon till barncancerfonden. Inser ni hur stort det är !!!??   Förlåt, men jag blir lite till mig. Detta är pengar som kommit till tack v...

Av forbarnmotcancer - 29 oktober 2014 11:15


  Barnloppisen blir även av nästa år, det vill ni väl inte missa ?   Boka in 27/9 2015           ...

Skaffa en gratis bloggwww.bloggplatsen.se