forbarnmotcancer

Alla inlägg den 17 augusti 2014

Av forbarnmotcancer - 17 augusti 2014 17:37

Tusen tack till er alla!

Utan er hjälp hade detta eventet inte blivit av och med er hjälp kommer vi förhoppningsvis få in en MASSA pengar till barncancerfonden!!!


Många av dessa har dessutom skänkt saker till lotteriet.... jag ska köpa MASSA lotter, visst ska du det med ??

VUXENLOTTER KOSTAR BARA 50KR/ST

BARNLOTTER 20KR/ST

Väldigt billigt om man ser till priserna du kan vinna och hur stor vinstchans det faktiskt är, eftersom vi har så många sponsorer blir det fler priser än vanligt.


Diamant sponsorer

Arenan Halmstad www.halmstadarena.se

 

CitySpa Face & Body Halmstad www.spahalmstad.se

 

Freddie's Sportsbar http://freddiessportsbar.se/

 

HK Drott Halmstad http://www.hkdrott.se/

 

Krönleins Bryggeri AB http://www.kronleins.se/

 

Laserdome Arosfortet Halmstad http://laserdome-arosfortet.se

 

Lokaltidningen Halmstad halmstad.lokaltidningen.se

 

Lustgården Halmstad www.lustgardenhalmstad.se

 

OFFSETONLINE www.offsetonline.se

 

Procurator Halmstad http://www.procurator.net

 

Sign Solutions www.signsolutions.se

 

Åsa Nilsson asa@smilasthlm.se

 
Guld sponsorer

Absortech International AB http://www.absortech.com/

 
 

Anna-Kattis Delikatesser & Catering http://www.norre-catering.se/

 

Audio & Lights Group http://www.audiolights.se/

 

Buttericks Halmstad http://www.buttericks.se/

 

Fartvinden Trafikskola http://www.fartvinden.se/

 

Flyttningsbyrån Halmstad http://www.flyttningsbyran.com/

 

Frösunda Omsorg AB Halmstad http://www.frosunda.se/Halmstad

 
 

Grand Hotel Halmstad http://www.grandhotel.nu/

 

Halmstad City www.halmstadscity.se

 
 

Halmstad Fastighets AB https://www.hfab.se/

 

Hairta's Frisörer http://www.hairtas.se/

 

Hårbyrån Halmstad http://www.harbyran.se/

 

Hår & Sånt www.har-sant.se

 

Karamellkungen www.karamellkungen.se

 

K-rauta Halmstad https://www.k-rauta.se

 
 
 

Luthins Event www.bubbleball.se

 
 
 

Popitbolaget www.popitbolaget.se

 
Salong Kungakronan www.salongkungakronan.com
 

Scandic Hallandia http://www.scandichotels.se

 

Scorett och Håkansson Halmstad www.scorett.se

 

Simsalabim Foto www.simsalabim.nu

 
 

Ulven Schlyter Casadeperro@live.se

 

Västergök & Östergök http://www.vastergok.se/

 
Bas sponsorER
 

Ahlbäcks Trafikskola www.ahlbackstrafikskola.se

 

Annette & Maries Hudvård http://www.anetteochmarieshudvard.se/

 

Barnloppis i Halmstad med Omnejd  https://www.facebook.com/groups/barnloppishalmstad/

 

Bennets & SyLiten www.syliten.se

 

Blomdahl Medical http://www.blomdahl.se/

 

Boomerang Halmstad http://www.boomerangstore.com/

 

Bror Hjärta Syster  www.brorhjartasyster.se

 

Busfabriken Halmstad http://www.busfabriken.se/

 

Butik Paletti www.butikpaletti.se

 

City Salongen Halmstad http://www.citysalongenhalmstad.se/

 

Clarion Collection Hotel Norre Park, Halmstad  www.norrepark.se

 

Clas Ohlson Halmstad http://www.clasohlson.com/se/

 

Filippia Strandberg kreativatavlan@hotmail.com

 
 

GB Glace www.gb.se

 
 
 

Halmstads Kvartersteater http://www.kvartersteatern.se/

 

Hagbards By www.hagbardsby.se

 

Haven by Nordic Safari http://www.havenbynordicsafari.se/

 

Hemsida24 www.hemsida24.se

 

Hotell Trasten Tylösand www.hotelltrasten.se

 

Hotell Tylösand http://www.tylosand.se/

 

House of Belle http://houseofbelle.se/

 

KENNETS BILBÄRGNING AB

 

Kroppshälsan Halmstad http://www.kroppshalsan.com/

 

Köpmansgården Halmstad http://kopmansgarden.com/

 

Lilla Torgs Blommor http://lillatorgsblommor.se/

 
 

Magasinet på Slottsmöllan http://www.slottsmollansmagasin.se/

 

Malin Grahn MG ART, Telefonnummer 0763190532 malin_grahn@hotmail.com

 

Marias Foto www.mariasfoto.se

 

Meekatt Media & Event http://www.meekatt.com/

 

Nicco Halmstad http://www.nicco.se/

 

Onsjö Idrottsförening Bamsegympa www.onsjöif.se

 
 

Pause Hair & Style

 
 
 

Rieker Halmstad

 

Rosencranz Halmstad http://www.rosencranz.se/

 
 

She Halmstad

 

Sockerdrömmen http://sockerdrommen.se/

 

Thomas Brands & Tailormade http://www.thomasroth.se/

 
 

Tinzimara Halmstad www.tinzimara.se

 

Träningskompaniet Halmstad http://www.traningskompaniet.com/

 

Ur & Penn Halmstad http://www.uropenn.se/

 

World of Riccardo http://www.riccardo.se

ANNONS
Skaffa en gratis bloggwww.bloggplatsen.se